Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Obec zprovoznila sběrný dvůr

Typ: ostatní
Obec zprovoznila sběrný dvůr
Obec si pronajala od pana Studeníka pozemek za Jasnem, směrem k bývalé myslivecké chatě nebo pro lepší orientaci směrem k cvičné louce pro výcvik psů.
Po jeho oplocení zde získala ideální místo k provozování sběrného dvoru. Po telefonické domluvě je zde možné ukládat železný odpad do velkoobjemového kontejneru, který zde trvale umístila společnost PARTR a bude jej také po jeho zaplnění odvážet. Je zde dost místa pro svoz dřevní hmoty – zejména větví, které bude obec vlastním zařízením štěpkovat.
Dvůr slouží ke sběru železného odpadu, dřevní hmoty a následně starého papíru včetně kartonů a větších kusů plastu, polystyrenu (papír a plasty až od jara).
V žádném případě zde není možné ukládat nebezpečný odpad, stavební suť, hlínu.
Mikroregion Vizovicko, jehož je obec členem, uspěl se žádostí o dotaci na zlepšení separování odpadů. Díky tomu na jaře doplníme sběrný dvůr o kontejnery na plast a papír.
Provozní doba dvoru je stanovena na středu, od 14.30 do 16.30 hod. Je nezbytné se vždy telefonicky ohlásit buď na obecním úřadě (tel. 577456122) nebo u správce dvoru pana Jaroslava Tomance na tel. 736652944.

Obec zprovoznila sběrný dvůr

Obec si pronajala od pana Studeníka pozemek za Jasnem, směrem k bývalé myslivecké chatě nebo pro lepší orientaci směrem k cvičné louce pro výcvik psů.

Po jeho oplocení zde získala ideální místo k provozování sběrného dvoru. Po telefonické domluvě je zde možné ukládat železný odpad do velkoobjemového kontejneru, který zde trvale umístila společnost PARTR a bude jej také po jeho zaplnění odvážet. Je zde dost místa pro svoz dřevní hmoty – zejména větví, které bude obec vlastním zařízením štěpkovat.

Dvůr slouží ke sběru železného odpadu, dřevní hmoty a následně starého papíru včetně kartonů a větších kusů plastu, polystyrenu (papír a plasty až od jara).

V žádném případě zde není možné ukládat nebezpečný odpad, stavební suť, hlínu.

Mikroregion Vizovicko, jehož je obec členem, uspěl se žádostí o dotaci na zlepšení separování odpadů. Díky tomu na jaře doplníme sběrný dvůr o kontejnery na plast a papír.

Provozní doba dvoru je stanovena na středu, od 14.30 do 16.30 hod. Je nezbytné se vždy telefonicky ohlásit buď na obecním úřadě (tel. 577456122) nebo u správce dvoru pana Jaroslava Tomance na tel. 736652944.

Sběrný dvůr


Vytvořeno: 20. 11. 2020
Poslední aktualizace: 20. 11. 2020 12:03
Autor: Správce Webu